ARI
> > >
ARI to miejsce, gdzie zbiegają się informacje, powstają pomysły, gdzie można zaczerpnąć wiedzy.
> > >
> > >
?
O nas
Strona główna  >   O nas
ARI SA prowadzi działalność szkoleniową od początku swojej działalności. Projekty szkoleniowe skierowane są zarówno do firm, jak i jednostek samorządu terytorialnego w formule szkoleń otwartych i zamkniętych realizowanych wyłącznie dla pracowników jednej firmy. 

Wszystkie projekty szkoleniowe oparte są na dostarczaniu innowacyjnej wiedzy i rozwiązań dla kadry menedżerskiej i specjalistów w ramach systemu szkoleń krótko i długookresowych skoncentrowanych na praktycznym kształtowaniu umiejętności.

Naszymi atutami są:
  • autorskie programy, charakteryzujące się bogatym zasobem nowoczesnej wiedzy, zorientowane na określone cele i odpowiadające im zadania, modernizowane i dostosowywane do potrzeb klientów.
  • aktywne metody prowadzenia zajęć, które pobudzają aktywność uczestników, przez co ułatwiają one proces uczenia się, zdobywania wiedzy i umiejętności poprzez praktyczne ćwiczenia indywidualne i grupowe, analizę case study itp. Praca aktywnymi metodami pozwala na takie przygotowanie uczestnika, aby umiał on zastosować w praktyce zdobytą wiedzą i umiejętności.
  • kadra trenerów – profesjonalnie przygotowana zarówno merytorycznie jak i dydaktycznie. Współpracujemy z trenerami, którzy posiadają duże doświadczenie dydaktyczne i w większości są praktykami życia gospodarczego.
Naszym głównym celem jest nawiązanie długofalowej współpracy z klientem poprzez kompleksową obsługę szkoleniową i doradczą. Przygotowujemy projekty interdyscyplinarne lub specjalistyczne, dopasowane do potrzeb szkoleniowych klienta. Najważniejszym czynnikiem decydującym o sukcesie realizowanego projektu jest dopasowanie go do indywidualnych potrzeb klienta.

Prowadzimy projekty szkoleniowe obejmujące obszar zarządzania, finansów i rachunkowości, marketingu, sztuki sprzedaży i obsługi klienta, zarządzania zasobami ludzkimi, prawa handlowego, doskonalenia umiejętności menedżerskich. Zakres merytoryczny szkoleń są okresowo modyfikowane i dostosowywane do aktualnych potrzeb klientów.

Nasze szkolenia kierujemy do:
  • kadry menedżerskiej. Szkolenia te obejmuję kształtowanie kompleksowych kompetencji kadry kierowniczej zarówno z obszaru miękkiego (negocjacje, asertywność, zarządzanie zespołami, komunikacja, zarządzanie czasem, zarządzanie konfliktami, coachingu, zarządzanie zmianami, motywowania i kreatywności), jak i z finansów, organizacji firm, budowania strategii, prawa itp.
  • Służb ekonomiczno – finansowych. Zakres szkoleń dla tej grupy obejmuje szkolenia zarówno z dziedziny prawa podatkowego, jak i szkolenia które dostarczają wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzani finansami firmy (w tym m.in. analiza ekonomiczno-finansowa, budżetowanie, bussines plan, Cash Flow, systemy obliczania kosztów, wyceny firmy, płynności finansowej , feasibility study itp.).
  • Służb personalnych. Zakres merytoryczny szkoleń obejmuje zarówno tematykę doboru, motywowania, oceny, szkolenia jak i rozwoju pracowników.
  • Służb handlowych. Szkolenia dla kadry kierowniczej i pracowników działów handlowych/sprzedaży obejmują problematykę profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży, negocjacji handlowych, telemarketingu, prezentacji handlowych, a także pracę z trudnym klientem. Dla handlowców prowadzimy także szkolenia z zakresu prawnego i finansowego (np. Jak sprawdzić wiarygodność partnera handlowego, Jak bezpiecznie zawierać kontrakty, Prawne aspekty zawierania mów itp.)
  • Służb logistycznych. Szkolenia z tego zakresu obejmują problematykę: gospodarki magazynowej, redukcji koszty zakupów, negocjacji kupieckich, zarządzanie zapasami itp.
  • Służb produkcji. Szkolenia z tego zakresu obejmują m.in.: Metody ograniczania kosztów produkcji, Mistrz menedżerem produkcji i in.
Szkolenia realizujemy w trybie zamkniętym (na indywidualne zamówienie Klienta) oraz szkolenia otwarte, do udziału w których zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

W sprawie przedstawienia pełnej oferty szkoleń czy ustalenia terminów, prosimy o kontakt telefoniczny: 071 354 07 93
infolinia (71) 354 07 93
Kontakt
Agencja Rozwoju Innowacji
Ostródzka 38
54-116 Wrocław
Na skróty
FB NL
© ARI :: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia