ARI
> > >
ARI to miejsce, gdzie zbiegają się informacje, powstają pomysły, gdzie można zaczerpnąć wiedzy.
> > >
> > >
?
Szczegóły szkolenia
ZARZADZANIE PROJEKTEM. EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE CZASEM, HARMONOGRAMEM I ZASOBAMI PROJEKTU
Szkolenie otwarte ( TAK )
Kategoria: Zarządzanie Projektami
Koszt 1050.00 zł
Termin 2017-10-16 : 2017-10-17
Czas trwania 16 h
Wykładowca Tomasz Kurek
trener i doradca biznesu
Przedsiębiorca, menadżer, trener biznesu i doradca z dziesięcioletnim stażem w zakresie zarządzania organizacjami i zespołami projektowymi. Członek Zarządu Agencji Rozwoju Innowacji SA, odpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie usług z zakresu komercjalizacji wiedzy i transferu technologii. Doradzał przy opracowaniu kilkudziesięciu projektów inwestycyjnych wprowadzających do oferty firm nowe produkty i usługi. Współtworzył kilkanaście strategii rozwoju firm i instytucji publicznych, strategii komercjalizacji wynalazku i pozyskania inwestora. Zwolennik ciągłego i dobrze zaplanowanego doskonalenia organizacji w oparciu o zestaw narzędzi dobranych indywidualnie do jej sytuacji i potrzeb.

Robert Głos
trener
praktyk zarządzania produkcją, trener. Przez wiele lat związany z branżą produkcji wód mineralnych: samodzielny specjalista w Nałęczowianka Sp. z o.o., dyrektor generalny i dyrektor zakładu w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. (producent wody Cisowianka). Zajmował się w nich zarządzaniem przedsiębiorstwem, wdrażaniem systemów zarządzania procesami produkcyjnymi, zarządzaniem łańcuchem dostaw, wdrażaniem nowych technologii produkcji, wdrażaniem systemów jakościowych. Dzięki swojemu doświadczeniu prowadzi zajęcia oparte na ćwiczeniach, w wyniku czego uczestnicy mogą nowo nabytą wiedzę sprawdzić w praktyce.
Lokalizacja Sala dydaktyczna Wyższej Szkoły Zarządzania Edukacja, ul. Krakowska 56-62, 50-425 Wrocław
     

Zarządzanie projektami – zarówno tymi małymi, jak i dużymi – jest nie lada wyzwaniem, a im mniej komplikacji podczas realizacji projektu, tym większy sukces. Oczywiście najlepiej, gdy trudności nie pojawiają się wcale. Jednak jak osiągnąć taki stan, gdzie czas, jakość, budżet oraz zakres funkcjonują w uporządkowanej, współgrającej piramidzie? Co w przypadku, gdy realizacji projektu towarzyszy duża niepewność i zmienność?

Teoria, zdobyta w literaturze przedmiotu, często nie daje praktycznych umiejętności zarządzania projektem. Dlatego warto skorzystać z kompetencji oraz umiejętności zespołu naszych ekspertów, którzy pomogli w tej kwestii nie jednej firmie oraz osobie.

Dzięki wykorzystywaniu m.in. metod Agile Project Management oraz metod wypracowanych przez siebie, nasi eksperci są w stanie dobrać najlepsze rozwiązania do danego rodzaju projektu. Natomiast, jeżeli projektowi towarzyszy wiele niepewności, potrafią także, stworzyć odpowiedni zestaw narzędzi, który pomoże w fazie przygotowania oraz realizacji danego projektu.


infolinia (71) 354 07 93
Kontakt
Agencja Rozwoju Innowacji
Ostródzka 38
54-116 Wrocław
Na skróty
FB NL
© ARI :: Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia